6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Jægerspris. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Jægerspris er to fritidshuse netop kommet på markedet. Kystsvinget 9 i Tørslev Hage byder på et rummeligt fritidshus på 103 m². Ejendommen, sat til salg for 2.650.000 DKK, ligger på en generøs grund på 1.083 m² og tilbyder 3 værelser.
En anden spændende mulighed er huset på Jomsborgvej 29 i Kulhuse. Beskadiget af sin hyggelige størrelse på 77 m², ligger denne ejendom på en lidt større grund på 1.182 m². Til en pris af 1.995.000 DKK får du 4 værelser i dette charmerende fritidshus.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.